Jdi na obsah Jdi na menu
 


Špatný den berounských gólmanů

19. 1. 2008

Beroun podlehl doma Kadani 4:5

Tak přesně jak sem předpokládala, Plzeň nám Altrichtera zase nepustila! No a tak do branky putoval opět Štelmach, který ale v žádném případě se svým výkonem nemůže být spokojený!!!! Tři góly během 24minut, úspěšnost jen kolem 66,67% a tvrdá kritika ze strany nespokojených berounských fanoušků. Po třetím inkasovaném gólu a za stavu 1:3 odešel Tonda z branky a na jeho místo se postavil Marek Novák. Ten si ve zbytku zápasu vedl o poznání lépe, během svého zkráceného pobytu v brance si připsal několik skvělých zákroků, ale bohužel ani on se nevyvaroval chyb a jedna z nich rozhodla o výsledku utkání. Je však nutné podotknout, že ani gólman Kadaně si dnešní zápas určitě za rámeček nedá, stejně jako jeho berounští kolegové i on si připsal dvě hrubé chyby! Beroun tedy podlehl na domácím ledě Kadani, která si zaslouženě odváží všechny body

Oba brankáři, jak Tonda tak Marek, dnes svým výkonem mužstvo příliš nepodrželi, což platí hlavně v Tondově případě. Na obhajobu kluků, je však nutné dodat, že obránci ani jednomu z nich příliš nepomohli! Nedá se nic dělat, nárok na špatný den má každý a to platí nejen v případě obyčejných lidí, ale i v případě hokejistů!!! Kolikrát za svou kariéru chybovaly hvězdy takového formátu jako je Hašek, Vokoun, Duba nebo Hnilička?! Mnohokrát, a kde teď jsou?! Doufám, že se kluci ze svých chyb poučí a od příště to budou zas ti dva spolehliví mladí gólmani! Chybami se člověk učí! Šanci na reparát bude mít jeden z kluků hned ve středu, kdy Beroun hostí Vrchlabí a vzhledem k tomu, že se nedá předpokládat Altrichterova účast v zápase, tak se do branky zřejmě skutečně postaví jeden z nic, je nutné dodat, že by mohl do zápasu zasáhnout ještě Kameš, ale pochybuji. Ať už v té brance bude stát kdokoliv, přeji mu hodně štěstíčka!

Toníku a Marku, hoďte tenhle nepovedený gólmanský duel za hlavu a soustřeďte se na další zápasy, Beroun Vás oba bude ještě hodně potřebovat, protože jak před ním, tak i před Vámi je ještě moc dlouhá a těžká cestička vedoucí k záchraně 1. ligy!  Máte před  sebou ještě dlouhou kariéru a určitě se Vám ještě nějaký ten zápas nepovede, ale ani teď ani potom se svět nezboří! Kritika ze strany fans, je poměrně velká, ale nepatří jen Vám, nýbrž celému týmu! Dokažte všem těm, co Vás na berounském diskusním fóru kritizují, že jste skvělí a že dnešek byla jen výjímka! Hodně štěstíčka!

VÍTĚZSTVÍ ZAČÍNÁ V SRDCI!!! Krásná a pravdivá věta, která se objevila na stránkách Bílích Tygrů! V tomto případě nejní jen pro kluky, ale pro celý TÝM Berounských Medvědů!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

To je ta pomoc?

(Beroun fans, 20. 1. 2008 14:32)

Asi bych se měl hned zezačátku omluvit, za svojí reakci na adresu Alťaka (článek Šok pro fans Berouna) za to, že sem ho nazval teletem! Dnes se bohužel potvrdilo, že Beroun potřebuje v bráně zkušenosti! Nemám nic proti Štelmymu či Novymu, ale dneska se ani jeden příliš nevyznamenal. Jsou to mladí kluci a určitě sou i šikovní, ale jsou nezkušení! Dyť za sebou mají jen působení v juniorkách či v 2. lize! Teď by se nám Altrichter docela hodil, ale Plzeň nám ho i přes svůj slib, asi nepošle. Je to škoda, ale tak snad mladíci předvedou, že maj na to chytat stabilně i první ligu! Budem je v případě neúčasti Čavara a Alťáka potřebovat! Věřím, že nás i oni dovedou udržet!

Souhlas

(Miko, 20. 1. 2008 11:43)

Musím jen a jen souhlasit s autorkou článku...klukům v bráně se zápas nepovedl, ale nedá se nic dělat, stane se. Jinak sem navštívil i berounské diskusní fóru a ta kritika kluků je místy až přehnaná!!! Přirovnávat je po jednom nepovedeném zápasu k sněhulákům, nebo k čemu ještě, mi příde dost směšný! Fans by měli svý gólmany podržet, protože i oni maj nárok na špatnej den! Podívejte se třeba na fans Sparty, když Duba pustí laciný góly, ti ještě vyvolávají jeho jméno aby mu ukázali, že za ním i po chybách stojí!!! Nemám nic proti Kamešovi, ale když loni pouštěl v některých zápasech laciný góly, tak ho kritizovalo jen hodně málo fanoušků a ty mladý a nevyzrálý gólmany kritizují skoro všichni! Nevím teda, co je horší, jestli když vám pustí laciný góly brankář se zkušenostma nebo brankář bez nich! Každopádně Medvědi hodně štěstí a kluci vy v dalších duelech předveďte, že to byl jen špatnej den!!!!